شرکت تولیدی سبزی خشک اصفهان

شرکت تولیدی سبزی خشک اصفهان با مجوز رسمی و پروانه بهداشتی، کار تامین و توزیع سبزیجات خشک را انجام می دهد.

تولید سبزی خشک از جمله صنایع تبدیلی و تکمیلی پیشرفته در اصفهان می باشد که انواع سبزیجات مصرفی خانوار را به صورت خشک شده در می آورد تا نیاز جامعه مصرف کننده سبزی را در صورت عدم دسترسی به سبزیجات تازه و تمایل به خرید سبزی خشک، مرتفع سازد.

شرکت تولیدی سبزی خشک اصفهان

سبزی خشک اصفهان

سبزی که از ارکان اصلی سبد غذایی خانواده ها محسوب می شود کشت و برداشت قابل ملاحظه ای در اصفهان و شهرستان های این خطه دارد. تولید سبزی خشک شده از انواع سبزیجات تازه در اصفهان گسترش چشمگیری داشته است چرا که با بهره گیری از این صنعت تبدیلی می توان نیاز سبزی خانوارها را به صورت سبزی خشک شده تامین کرد.

از بیشترین تولید کننده های سبزی خشک می توان به اصفهان اشاره کرد، شرکت های تولیدی سبزی خشک اصفهان پس از فراوری و تولید این محصول، توزیع و فروش عمده سبزی خشک را در راستای کار خود قرار داده اند. این استان در تولید سبزیجات خشک در چند سال اخیر بسیار فعال بوده و همیشه سعی داشته محصولی مطابق با استاندارد ها، تولید و محصولی بهداشتی و البته باکیفیت و سالم به دست مردم برساند. که این هدف تا به امروز محقق شده است به طوری که امروزه ایران یکی از صادرکنندگان سبزی خشک نیز به شمار می رود.

شرکت تولیدی سبزی خشک اصفهان

چگونه سبزی خشک اصفهان را عمده بخریم؟

شرکت های تولیدی سبزی خشک اصفهان علاوه بر تامین سبزی خشک اصفهان و شهرستانهای این استان، تولید خود را به شهرستان های دیگر و حتی کشور های خارجی صادر می کند. در این مراکز، سبزی خشک پس از تولید و فراوری به صورت عمده و فله در اخنیار مشتریان قرار می گیرد. چنانچه قصد خرید عمده سبزیجات خشک را به صورت مستقیم و بدون واسطه از این شرکت ها در اصفهان دارید می توانید از راهنمایی و کمک کارشناسان فروش ما در سایت سبزی خشک استفاده کنید تا خرید ارزان تر و راحتی را تجربه کنید.

تماس با ما