مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده گوجه خشک در بسته بندی 10 کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت دقیق هر کیلو گوجه خشک شده

امروزه به منظور آنکه در تمام فصول سال از گوجه استفاده گردد آن را به صورت خشک شده عرضه می کنند. پخش گوجه خشک عمده در بسته بندی 10 کیلویی از طریق سایت صورت می گیرد به منظور خرید مستقیم از تولیدکننده می توانید از طریق سایت اقدام نمایید.
پخش عمده گوجه خشک در بسته بندی 10 کیلویی

قیمت دقیق هر کیلو گوجه خشک شده

قیمت دقیق هر کیلو گوجه خشک شده گوجه خشک شده یکی از فرآورده های پرکاربرد گوجه تازه می باشد که با اعمال فرایندی خاص عمر نگه داری آن را طولانی کرده است. اما قیمت هر کیلو گوجه خشک شده چقدر است؟

برای قیمت گذاری روی هر کیلو گوجه خشک شده فاکتورهای مختلفی را مورد بررسی قرار می دهند تا در نهایت قیمتی نهایی برای آن در نظر گیرند.

ابتدا به کیفیت گوجه هایی که برای خشک شدن انتخاب شده اند توجه می شود. متاسفانه بعضی از تولیدکنندگان با این تصور که چون قرار است باقت گوجه خشک شود اگر گوجه دارای خرابی هم باشد دیده نمی شود، در حالیکه استفاده از گوجه های کیفیت پایین برای خشک کردن باعث می شود روی مزه نهایی آن اثر بگذارد و از جانبی دیگر وجود خرابی باعث کوتاه شدن عمر آن می گردد.

پس می توان این گونه گفت که هر چه کیفیت گوجه خشک شده بالاتر باشد به مراتب قیمتی بیشتر برای هر کیلوی آن در نظر گرفته می شود.

فاکتور مهم بعدی را می توان در نحوه طی شدن فرایند خشک شدگی یافت. برای آن که گوجه ها به صورت اصولی خشک شوند تا طعم و مزه خود را حفظ کنند نیاز است به وسیله دستگاه هایی مخصوص صورت گیرد و نکات لازمه را در طی این فرایند توجه داشت.

اگر این فرایند به خوبی طی نشود باعث می شود که رطوبت موجود در بافت گوجه ها به خوبی گرفته نشود و این موضوع باعث می شود که در کوتاه ترین زمان گوجه ها دچار ترشیدگی و کپک شوند.

علاوه بر گرفتن کامل رطوبت نیاز است به نحوه خشک شدن هم توجه شود تا رنگ سرخ و طبیعی گوجه بر اثر روش غیر اصولی تیره و سیاه نشود. در این راستا می توان گفت گوجه خشک شده ای که رنگی سرخ دارد و به طور کامل فرایند خشک شدن را طی کرده است قیمتی بیشتر از نوع ها پایین تر به خود اختصاص می دهد.

قیمت گوجه خشک بسته بندی نسبت به نوع فله از قیمت بالاتری برخوردار است. داشتن بسته بندی برای محصول از مزیت هایی است که باعث می شود این محصول در برابر عوامل آلوده کننده محیط و حشرات حفظ باشد و از این طریق هم عرضه و خرید آن برای مصرف کنندگان راحت است و هم باعث طولانی تر شدن دوام محصول می گردد.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!