مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر

مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر، بهترین و خوشمزه ترین ترشی بادمجان شکم پر خانگی را با قیمت ارزان و به صرفه به فروش می رساند. در این مرکز مبادلات ترشیجات متنوع خانگی و علی الخصوص ترشی بادمجان شکم پر، روزانه به میزان بالایی انجام می شود.

ترشی بادمجان شکم پر

ترشی بادمجان در تنوع زیادی تولید می شود. بهترین و پرطرفدارترین نوع ترشی بادمجان، ترشی بادمجان شکم پر است. مخصوصا اینکه خانگی هم باشد و در خانه فرصت لازم را برای عمل آمدن و رسیدن داشته باشد و از انواع سبزیجات خوش رنگ و بو نیز در تهیه آن استفاده شده باشد.

ترشی بادمجان شکم پر

یکی از انواع ترشی بادمجان، ترشی بادمجان شکم پر است که برای پر کردن آن از انواع سبزی معطر و خوشمزه استفاده می شود. ترشی بادمجان شکم پر طرفداران خود را دارد که با انواع غذا سرو می شود و گزینه بسیار خوبی برای انواع مهمانی می باشد . در استفاده از ترشی بادمجان شکم پر باید صرفه جویی کرد . این ترشی در سراسر کشور به مصرف می رسد .

ترشی بادمجان شکم پر

طرز تهیه ترشی بادمجان شکم پر خانگی

ابتدا بادمجان ها را در محلول آب سرکه می جوشانند البته چند غل بخورد کافیست. سپس آب سرکه که تلخی بادمجان را گرفته را دور می ریزند و بادمجان ها را پس از اینکه آب آنها کاملا گرفته شد شکاف می دهند و در شکم آن ها مخلوطی از سبزیجات خوش عطر مثل سیر و جعفری و ترخون قرار می دهند. سپس این بادمجان ها را در سرکه قرار داده و به آن ها نمک اضافه می کنند و در ظروف دربسته قرار می دهند تا برسد. در برخی مناطق کشورمان رایج است که در مراحل پایانی مقداری شیره به ترشی بادمجان اضافه می کنند که باعث می شود ترشی بادمجان فوق العاده خوشمزه شود.

مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر، بهترین ترشی بادمجان خانگی خوشمزه را در حجم های بالا خرید و فروش می کند.

تماس با ما