قیمت سبزی خشک عمده صادراتی تهران در بازار

قیمت سبزی خشک عمده صادراتی تهران در بازار خرید و فروش و پخش سبزیجات خشک اعلام می شود. تولید بهترین سبزیجات خشک صادراتی با کیفیت عالی و درجه یک در شرکت های صنعتی تهران انجام می شود و این سبزیجات، پس از تولید برای صادرات آماده می شوند و به صورت عمده به فروش می رسند.

قیمت سبزی خشک

سبزی خشک از جمله محصولات ایرانیست که صادرات آن به کشورهای خارجی به صورت گسترده ای انجام می شود. در این میان بازار سبزیجات خشک تهران نقش مهمی در صادرات این محصول دارد. چرا که شرکت های تولیدی بسیاری در تهران در زمینه تولید سبزی خشک باکیفیت فعالیت میکنند.

آشنایی با انواع سبزی خشک

در تهیه سبزی خشک، معمولاً چند نوع مختلف از سبزی‌های خشک شده را با هم ترکیب کرده و هریک را برای مصرف در غذایی خاص روانه بازار می‌کنند.
در ادامه با انواع دسته بندی سبزی خشک آشنا می‌شویم:
1- سبزی آش (تره، جعفری، گشنیز، شوید، اسفناج)
2- سبزی دلمه (تره، جعفری، مرزه، ترخون، نعناع، شوید)
3- سبزی قورمه سبزی (تره، جعفری، شنبلیله، اسفناج، کرفس)
4- سبزی کوکو (تره، جعفری، گشنیز، شنبلیله، پیازچه)
5- سبزی پلویی (شوید، جعفری، گشنیز)
علاوه بر این اقلام ترکیبی، اقلام سبزی خشک دیگری هم عرضه می‌شود از جمله:
• نعناع خشک
• مرزه خشک
• خلال پیاز خشک
• برگه گوجه فرنگی خشک
• شوید خشک، تره خشک، جعفری خشک، شنبلیله خشک

قیمت سبزی خشک

قیمت سبزی خشک صادراتی

سبزیجات صادراتی کیفیت بالایی دارند‌. در تولید سبزی خشک درجه یک از بهترین سبزیجات استفاده می شود. پاک کردن، شستشو، خشک کردن و بسته بندی این محصولات به روش های ماشینی و کاملا بهداشتی انجام می شود. از این رو قیمت سبزی خشک صادراتی بالاتر از سبزی خشک درجه پایین تر است. برای اطلاع از قیمت سبزی خشک صادراتی تهران می توانید با کارشناسان فروش سایت ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما