قیمت رب انار مهرام در بازار تهران

قیمت رب انار مهرام در تهران را می توانید از اینترنت پیدا کنید. رب انار ۲۶۵ گرمی شیشه ای مهرام از طریق فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد که قیمت کالا در آن ها درج شده است.

قیمت رب انار مهرام

مشخصات رب انار مهرام

رب انار با برند مهرام در کارخانه تولید مواد غذایی مهرام که از صنایع عام است تولید می شود. تولیدی رب انار مهرام در تولید انواع سس سرد و گرم و ترشیجات و کنسرو فعالیت دارد.

کارخانه تولید رب انار مهرام، رب انار ملس را تولید می کند که این رب در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها در دسترس مشتریان قرار می گیرد. استقبال مردم و مصرف کنندگان از رب انار مهرام نشانگر کیفیت خوب و مشتری پسند بودن آن بوده است.

قیمت رب انار مهرام

رب انار شیشه ای مهرام

رب انار مهرام در شیشه های بهداشتی و دربسته ۲۶۵ گرمی ارائه می شود. بسته بندی شیشه ای رب انار مهرام از نظر بهداشتی و استاندارد جزء بهترین بسته بندی هاست. همچنین حمل و نقل رب انار شیشه ای در بسته بندی های چندتایی کار بسیار راحتی است.

رب انار خواص بی شمار مفیدی برای بدن دارد و می تواند جایگزین این میوه بهشتی باشد.

قیمت رب انار مهرام

می توان گفت که رب انار مهرام دارای دو قیمت است. یکی قیمت تولیدی و دیگری قیمت مصرف کننده. آنچه که مشتری در هنگام خرید هر شیشه رب انار پرداخت می کند قیمت مصرف کننده است. اما برای خریداران عمده رب انار مهرام که قصد خرید عمده برای فروش در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها دارند قیمت تولیدی و کارخانه بسیار مهم است.

همان طور که می دانید رب انار مهرام توسط نمایندگی های فروش در بازار تهران، به فروش می رسد. بنابراین قیمت پایه و تولیدی رب انار مهرام را می توانید از طریق نمایندگی های فروش آن دریافت کنید و خرید عمده خود را با ارزان ترین قیمت ممکن انجام دهید.

تماس با ما