قیمت رب انار شیشه ای و تک نفره سمیه

قیمت رب انار سمیه با توجه به کیفیت آن که بسیار خوشمزه است و غلظت و رنگ بسیار خوبی دارد، به صرفه است. قیمت رب انار سمیه شامل قیمت در خط تولید و قیمت فروش برای مشتری است.

کارخانه سمیه در شهرک صنعتی صفادشت تهران از سال ۱۳۶۳ بنا گذاری شده است که محصولات غذایی متنوعی مثل رب انار، رب گوجه، سرکه و آبلیمو و …. را تولید می کند. این برند شناخته شده تولید رب انار صنعتی را به دستگاه های مکانیزه انجام می دهد و رب انار سمیه مورد مناسبی برای صادرات است.

قیمت رب انار سمیه

انواع بسته بندی رب انار سمیه

رب انار سمیه در دو بسته بندی مختلف وارد بازار فروش می شود. یک مدل بسته بندی رب انار سمیه، رب انار شیشه ای سمیه است. محصول دیگر رب انار سمیه، رب انار تکنفره یا ساشه است.

رب انار شیشه ای سمیه

رب انار شیشه ای سمیه ۲۸۵ گرمی است. رب انار ۲۸۵ گرمی سمیه در بازار و در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها و سوپر مارکت ها به فروش می رسد. همچنین فروشگاه های اینترنتی نیز رب انار شیشه ای سمیه را در لیست محصولات خود قرار داده اند و مشتریان می توانند از این فروشگاه ها به صورت آنلاین رب انار سمیه را خریداری کنند.

قیمت رب انار سمیه

رب انار تک نفره سمیه

محصول دیگری که شرکت رب انار سمیه ارائه می دهد رب انار تکنفره است که ۲۰ گرمی است و مناسب استفاده در رستوران هاست. سرو کباب ها و غذاهای رستورانی به همراه رب انار شاسه سمیه برای مشتریان رستوران، بسیار دلچسب و مطلوب است.

قیمت رب انار سمیه

قیمت رب انار شیشه ای و تکنفره سمیه در کارخانه آن به قیمت تولید است. کارخانه تولید رب انار سمیه دارای نمایندگی فروش در اکثر استان های کشور است. برای خرید رب انار سمیه به صورت عمده و به قیمت تولید می توانید بi نمایندگی فروش رب انار سمیه در شهر مکان زندگی خود مراجعه کنید.

تماس با ما