قیمت رب انار درجه یک شهرضا

قیمت رب انار شهرضا تابع قیمت انار تازه است. رب انار شهرضا به دو روش خانگی و کارخانه ای تولید می شود و هر کدام از این ها قیمت مخصوص به خود را دارند.

رب انار شهرضا یکی از بهترین رب انارهایی است که در کشور نمونه است و فروش بالایی دارد. رب انار شهرضا در بازار به صورت جزء و عمده به فروش می رسد و یک چاشنی پر فروش برای رستوران هاست.

قیمت رب انار شهرضا

رب انار خانگی شهرضا

تولید رب انار خانگی در شهرضا یک سنت دیرینه است. اهالی شهرستان شهرضا که یا خود باغدار هستند و یا افراد معمولی هستند در فصل پاییز که انارهای شهرضا چیده می شوند و به بازار می آیند انارهای ترکیده را خریداری می کنند و از آن ها رب انار تهیه می کنند.
رب انار خانگی شهرضا طعم خاصی دارد. این طعم نوعی طعم میخوش را به همراi دارد و ملس است. در تهیه رب انار خانگی شهرضا هیچ ماده اضافی به آن اضافه نمی شود و مطمئنا عاری از نگهدارنده است.

رب انار صنعتی شهرضا

نوع دیگر رب اناری که در شهرضا تولید می شود رب انار صنعتی است که دارای دو کیفیت است. کیفیت درجه یک صادراتی و کیفیت معمولی. سالانه تناژ بالایی رب انار صنعتی در کارخانه شهرضا تولید می شود که به شهرهای دور و نزدیک فروخته می شود. رستوران های اصفهان، شیراز، و شهرستان های غربی و جنوبی کشور از رب انار ملس شهرضا در غذاهای خود استفاده می کنند. رب انار شهرضا در ظروف شیشه ای 500 گرمی و 900 گرمی و یا به صورت فله ای به فروش می رسد.

قیمت رب انار شهرضا

خرید فله رب انار شهرضا

رب انار شهرضا را می توانید فله خریداری کنید. تولیدی رب انار صنعتی شهرضا، آماده همکاری با تمام مشتریان رب انار است تا به آن ها رب انار فله ارائه دهد. همچنین رب انار خانگی شهرضا نیز در مراکز ارائه این محصول در بازار شهرضا به صورت فله به فروش می رسند.

قیمت انواع رب انار شهرضا

انواع رب انار خانگی و صنعتی شهرضا دارای قیمت ویژه خود هستند. شما می توانید برای دریافت لیست قیمت رب انار شهرضا با مشاور فروش سایت مرکز رب تماس بگیرید.

تماس با ما