فروش مستقیم رب انار درجه یک

فروش مستقیم رب انار درجه یک باعث کاهش قیمت برای خریداران می شود. همان طور که می دانید مراکز فروش مستقیم رب اناری وجود دارند که به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع رب انار را از تولید کننده به دست مشتری می رسانند.

از آنجا که تشخیص رب انار درجه یک سخت می باشد، فروشگاه های اینترنتی با به وجود آوردن ارتباطی برای جلب اعتماد مشتری، فروش کالاهای خود را با قیمتی مناسب و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می دهند. رب انار درجه یک غلیظ و خوش رنگ است و طعم بسیار نابی دارد و تولیدکنندگان آن را سالانه به کشورهای اروپایی و حوزه ی خلیج فارس صادر می کنند.فروش مستقیم رب انار

وسایل لازم تهیه ی رب انار خانگی درجه یک:

• صافی پارچه ای یا سیمی
• چرخگوشت
• گوشتکوب

طرز تهیه رب انار درجه یک

روش اول:

انارها را به دو نیم تقسیم کرده و آن ها را دانه کنید طوری که پوست آن و غلاف سفید داخل آن کامل برداشته شود. دانه های انار را در قابلمه ی بزرگی ریخته و روی حرارت می گذارید. زیر شعله را زیاد می کنید تا آب به جوش آید. سپس شعله را کم و هر چند دقیقه یک بار آب انار را هم می زنید و با فشار ملاقه به انار ها سعی کنید آب دانه ها را بگیرید و حتی برای سرعت بخشیدن به این کار گوشکوب را هم در قابلمه فشار دهید.

در این مرحله محتویات قابلمه را از صافی رد کرده تا آب و دانه انار جدا شده ای داشته باشید. برای بار دوم تفاله ها را (دانه ی انار) در قابلمه با مقداری آب می گذارید بجوشد تا رب انار درجه دوم هم به وجود آید.

آب انار خالصی که دارید را درون قابلمه ای ریخته و روی حرارت می گذارید تا غلیظ شود. هرازگاهی هم بزنید تا ته نگیرید. زیرا مانند گوجه فرنگی زمان زیادی برای غلیظ شدن نیاز ندارد. در اواخر کار نمک را اضافه می کنید که از فاسد شدن و کپک زدن جلوگیری کند، رب درجه یک شما آماده است.

روش دوم:

انار را بعد از دون کردن در چرخ گوشت می ریزید تا آب آن گرفته شود. در این روش به دلیل چرخ شدن نمی توان آن را دوباره جوشاند و تفاله ها را دور می ریزید. در این روش استفاده از چرخگوشت کار را راحت تر می کند و زمان کمتری برای پخت آن استفاده می شود.

فروش مستقیم رب انار

فروش مستقیم رب انار برای مشتریان ابن محصول بسیار پرفایده و مقرون به صرفه است. هر مشتری که بخواهد رب انار را با قیمت مناسب خریداری کند می تواند از مراکز فروش مستقیم انواع رب انار کمک بگیرد. فروش مستقیم به دلیل اینکه بدون واسطه کالا را به دست مشتری می رساند، قیمت فروش را همان قیمت تولید در نظر می گیرد، بنابراین خرید مشتری ارزان تر می شود.

فروش مستیم انواع رب انار

مراکز فروش مستقیم بسیاری در نقاط مختلف کشور وجود دارند؛ اما چگونگی ارتباط گرفتن با آنها برای برخی آسان نیست. امروزه روش های جدید فروش اینترنتی محصولات غذایی و از جمله آن ها، انواع رب انار، به وجود آمده اند که به مشتریان این محصول برای خرید مستقیم کمک می کنند.

دو نمونه از سایت هایی که فروش مستقیم رب انار را انجام می دهند:

تماس با ما