فروش عمده سبزی خشک فله اصفهان در تولیدی

فروش عمده سبزی خشک فله اصفهان بسیار زیاد انجام می شود و این به دلیل کیفیت مطلوب و تولید بالای این محصول در اصفهان است. سبزی خشک یکی از محصولات غذایی پرمصرفی است که در اصفهان به شیوه های سنتی و مدرن تولید و فراوری می شود. این محصولات به صورت فله، قابل فروش در بازارها هستند.

فروش عمده سبزی خشک

سبزی خشک چگونه تهیه می‌شود؟

مراحل تهیه سبزی خشک به روال زیر است:
1- پس از پاک کردن سبزی‌ها، آن‌ها را درون ظروف آب سرد خیس می‌کنند و بعد از چند دقیقه ، از سطح آب اقدام به جمع آوری آن‌ها می‌کنند تا گل و خاک آن‌ها در ته ظرف ته نشین شود.
2- سبزی‌ها را به‌اندازه مناسب خرد می‌کنند.
3- سبزی ها را با پهن کردن در هوای آزاد و یا با استفاده از دستگاه های خشک کن، خشک می کنند.

قیمت سبزیجات خشک فله

سبزیجات خشک فله به سبب نوع عرضه خود، نسبت به انواع بسته بندی شده قیمت ارزان تری دارد. سبزیجات خشک بر اساس کیفیت و نوع سبزی، قیمت گذاری می شوند. بی گمان هر چقدر که کیفیت سبزی خشک شده بهتر باشد قیمت بالاتری نیز دارد.

فروش عمده سبزی خشک

کارگاه های تولید سبزی خشک اصفهان

در اصفهان کارگاههای تولیدکننده سبزی خشک وجود دارند که به روش های نیمه صنعتی انواع سبزی خشک را تولید می کنند. این کارگاه های تولیدی، محصولات خود را به صورت فله به فروش می رسانند.

فروش عمده سبزی خشک فله اصفهان

شرکت تولیدی سبزی خشک ما در اصفهان واقع شده و محصولات این استان را به بازار کشور عرضه می‌دارد. سبزی در اصفهان از دیرباز کشت می‌شده و سبزی این منطقه از کیفیت بالایی برخوردار است.
برای سفارش عمده با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. تولیدی ما آماده عرضه به‌ صورت جزئی و فروش عمده سبزی خشک فله به مشتریان در سراسر کشور می‌باشد.

تماس با ما