فروش عمده رب انار خالص در شیراز

فروش رب انار در شیراز توسط مرکز پخش رب انار انجام می شود. مراکز پخش عمده ی رب انار در شیراز، محصولات با کیفیت خود را به صورت عمده و خرده با قیمت مناسب به سراسر کشور ارسال میکنند.

فروش رب انار در شیراز

انار در یک نگاه

ارتفاع درخت انار حدودا چهار متر است. در قرآن از میوه های بهداشتی به شمار می آید. گل های انار دارای رنگ قرمز، درشت و بدون بو می باشد.خود انار دارای پوستی قرمز و دانه هایی قرمز رنگ است که در برخی گونه ها دانه ها به رنگ سیاه می باشد. ایران از بزرگترین تولیدکنندگان انار به حساب می آید زیرا ۸۰۰ هزار تن در سال تولید انار دارد.

رب انار در آشپزخانه های ایرانی

رب انار از جمله مواد اولیه در آشپزخانه های ایرانی می باشد که به طور مدام مانند رب گوجه در آشپزی ها استفاده می شود. رب انار تمام خواص انار را دارا می باشد و دارای تمام ویتامین ها،املاح و فیبر و مهم تربن مواد معدنی از جمله کلسیم را دارا می باشد.

فروش رب انار در شیراز

فروش رب انار در شیراز

شیراز یکی از شهرهای تولید کننده رب انار می باشد که رب انار های آن متناسب با کیفیت، خالص بودن و ارگانیک بودن قیمت گذاری می شوند و توسط مراکز فروش به صورت عمده و خرده به سراسر کشور ارسال می شود.

فروش رب انار در شیراز

روش های تشخیص رب انار با کیفیت

بعضی از افراد سودجو برای تولید رب انار از مواد افزودنی،اسانس ها و شیره ی خرما استفاده میکنند که از نظر ظاهری و طعم بسیار شبیه به رب انار طبیعی می باشد.
در ادامه روش های تشخیص رب انار طبیعی از تقلبی را با هم مرور می کنیم:

1. قیمت رب انار: به قول معروف هیچ گرانی بی علت نیست.
به طور میانگین برای تولید هر کیلو رب انار ،۱۰کیلو انار احتیاج داریم ک با توجه به قیمت انار در فصل برداشت میتوان به راحتی از طریق قیمت،ت قلبی بودن رب انار را تشخیص داد یا حداقل حدس زد.

2. طعم واقعی رب انار و گس بودن آن می تواند حاکی از طبیعی بودن رب انار باشد.

3. رنگ و طعم رب انار طبیعی با رقیق شدن از بین نمی رود.

4. اگر هنگام تست، رب انار در گلویتان گیر کرد و مشکل بلعیدن داشتید قطعا رب انار تقلبی می باشد.

تماس با ما