فروش عمده ترخون خشک با کیفیت اصفهان

فروش عمده ترخون خشک با کیفیت اصفهان از طریق اینترنت انجانم می شود. سایت اینترنتی مرکز رب از فروشندگان بهترین ترخون خشک اصفهان در بازار سبزیجات خشک کشور است.

ترخون خشک از سبزیجات معطر و پر خاصیت است که در طبخ بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد و بو و طعم خوبی به غذا می دهد. از ترخون خشک برای پخت آبگوشت و کوفته و کتلت استفاده می شود. همچنین در تولید ترشی و خیار شور نیز از ترخون خشک برای خوش عطر کردن آن استفاده می کنند.

فروش عمده ترخون خشک

برگ های ترخون را ابتدا از ساقه جدا می کنند و سپس در معرض نور آفتاب قرار می دهند تا خشک شود. امروزه تولید ترخون خشک در کارخانه های تولید سبزی خشک به روش های صنعتی انجام می شود. تولید ترخون خشک شده در کارخانجات سبزی خشک اصفهان انجام می شود. شایان ذکر است که کیفیت ترخون نهایی خشک شده و آماده مصرف اصفهان در چند طیف است و در کیفیت های مختلف و قیمت های گوناگون روانه بازار مصرف می شود.

کاربرهای ترخون خشک

ترخون به سبب عطر خیلی خوبی که دارد در بسیاری از خوراکی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از رایج ترین موارد استفاده از ترخون خشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اسانس گیری از ترخون خشک
  • تولید چای ترخون
  • تولید ادویه ترشی و سالاد
  • استفاده در کوفته و دلمه

فروش عمده ترخون خشک

فروش ترخون خشک فله و بسته بندی

فروش عمده ترخون خشک اصفهان به صورت فله یا بسته بندی شده می باشد. روش فروش به تقاضای مشتری بستگی دارد و بنا به درخواست مشتری، ترخون خشک به صورت فله و یا بسته بندی شده عرضه می شود. قیمت خرید و فروش انواع ترخون خشک اصفهان و نحوه خرید و فروش آن را می توانید از طریق این سایت پیگیری کنید. در این سایت فروش انواع مختلف ترخون خشک با کیفیت ها و قیمت های مختلف انجام می شود.

تماس با ما