راهنمای تشخیص و خرید رب انار اصل

خرید رب انار اصل و تشخیص آن از رب انار تقلبی برای بسیاری از افراد اهمیت فراوانی دارد. برای تشخیض رب انار اصل برای خرید توجه به غلظت و رنگ و طعم رب انار اهمیت دارد.

خرید رب انار اصل

تولید رب انار اصل

تولید رب انار مرغوب و اصل به روش های خانگی و صنعتی انجام می شود. بسیاری از افراد رب انار خانگی را اصل تر و خالص تر می دانند زیرا در روش تولید رب انار خانگی می توان اطمینان بیشتری داشت که مواد دیگری مثل طعم دهنده ها و اسانس های دیگر به رب انار اضافه نشده باشد.
اما به سبب اینکه کارخانجات تولید رب انار نیز گسترش یافته اند و بخش عمده ای از رب انار بازار را تامین می کنند، بسیاری از آن ها نیز سعی در جلب رضایت مشتریان دارند و به نوعی سعی می کنند رب انار خالص تری تولید کنند.

مشخصه های رب انار اصل

  • غلظت
  • رنگ
  • طعم

خرید رب انار اصل

غلظت رب انار اصل

رب انار اصل نباید زیاد شل باشد. شل بودن نشانه این است که درصد آب انار کمتری در تولید رب انار به کار برده شده است. از طرفی هم غلظت رب انار نباید زیاد سفت باشد چون با قرار دادن آن در یخچال رب انار سفت تر می شود. غلظت رب انار باید به گونه ای باشد که در قاشق جا بگیرد و به راحتی از قاشق جدا شود.

رنگ رب انار اصل

رب انار اصل خانگی قهوه ای سوخته و سیاه است. رب انار صنعتی سرخ رنگ است. رنگ رب انار با توجه به مدت زمان جوشیده شدن آب انار ایجاد می شود. هر چقدر که بیشتر بجوشد تیره تر می شود.

خرید رب انار اصل

طعم رب انار اصل

رب انار اصل بسیار خوشمزه است و طعم دلنشین انار می دهد. هنگام خوردن یک قاشق رب انار نباید گلو اذیت شود و یا رب طعم تلخ داشته باشد. برای خرید رب انار اصل می توانید از کارشناس فروش رب انار در سایت مرکز رب کمک بگیرید.

تماس با ما