خرید عمده رب انار ارگانیک شرکت نارنی

خرید رب انار ارگانیک نارنی به صورت عمده نیاز به شناخت نمایندگان پخش از کارخانه تولیدی دارد. آیا می دانید این شرکت در کدام یک از شهرستان ها مشغول به فعالیت است؟
رب انار ارگانیک نارنی محصولی بی نظیر از شرکت مزرعه سبز واقع در شهرستان نی ریز از توابع استان فارس است. این شرکت به علت دسترسی آسان به انواع انار طبیعی این منطقه به راحتی توانسته بهترین انواع فرآورده های این محصول را تولید نماید. خرید رب انار نارنی شیشه ای با قیمت مناسب و عرضه به بازار مصرف تنها از طریق نمایندگان معتبر امکان پذیر می باشد.

خرید رب انار نارنی

رب انار ارگانیک نارنی نی ریز

شرکت مزرعه سبز تنها تولید کننده رب انار به شیوه کاملاً ارگانیک و طبیعی در کشور به شمار می رود. این شرکت دو نوع رب انار از نظر بسته بندی تولید و عرضه می کند که عبارتند از:
• رب انار شیشه ای 285 گرمی
• رب انار شیشه ای 330 گرمی
وجه تشابه این دو محصول کیفیت و خلوص مواد اولیه آنها است. رب انار نارنی بدون مواد افزودنی مانند شکر، نمک و … می باشد. همین امر این محصول را به گزینه ای مناسب برای صادرات به کشورهای اروپایی و عربی نیز بدل کرده است.

خرید رب انار نارنی

قیمت رب انار شرکت نارنی

پروتئین موجود در رب انار نارنی به علت خلوص بالا حدود 0.5 گرم و میزان انرژی آن 232 کالری می باشد. ارگانیک بودن این محصول موجبات افزایش قیمت آن را نسبت به سایر رب انارهای موجود در بازار را فراهم آورده است.
البته این موضوع به علت کیفیت بسیار بالا نتوانسته موجب کاهش تقاضا جهت خرید انواع رب انار نارنی شود. پتاسیم، فسفر و پلی فنول موجود در هر صد گرم رب انار تولید شرکت نارنی نیز بسیار بالا می باشد. همین امر این محصول را به گزینه مناسبی برای مصارف روزانه بدل کرده است.

خرید رب انار نارنی

بازار خرید رب انار ارگانیک نارنی اصل

رب انار ارگانیک نارنی اصل را باید از نوع بسته بندی شیشه ای و هم چنین برند این شرکت تشخیص دهید. بر روی شیشه علامت انار قرمز و نام برند شرکت به صورت فارسی و انگلیسی به رنگ قرمز وجود دارد. بنابراین از خرید نمونه های تقلبی با قیمت ارزان در بازار خودداری نمایید.
خرید رب انار ارگانیک نارنی در استان فارس امر آسانی است. در مناطق دیگر به ویژه کلان شهرها جهت سفارش و خرید عمده، ارتباط با نمایندگان فروش امری اساسی و الزامی خواهد بود.

تماس با ما