مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت و صادرات ترخون خشک ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تجارت سبزی خشکترخون خشک صادراتیفروش ترخون خشک اعلاترخون خشک فله
صادرات ترخون خشک

ترخون خشک ایرانی یکی از بهترین سبزی های خشکی است که برای صادرات استفاده می شود و در کنار سایر انواع بهترین سبزیجات خشک، به روسیه و کشورهای اروپایی دیگر و سایر کشورهای آسیایی و عربی صادر می شود.

تجارت سبزی خشک

بسیاری از کشورهای اروپایی و حتی کشورهای همسایه ایران از نظر سبزیجات با کمبود مواجه هستند و سعی می کنند سبزی های مورد نیاز خود را به صورت تازه و خشک شده از سایر کشورها وارد کنند. از آنجایی که ایران بهترین تره بار و سبزی ها را دارد و کشت بالایی هم دارد توانایی تولید بهترین سبزی های خشک صادراتی را‌دارد.

تجارت انواع سبزی های خشک یکی از تازه ترین تجارت هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ارز آوری خیلی بالایی داشته و بسیاری از کشورهای خارجی خواهان خریداری سبزیجات خشک ایرانی را دارند.

ترخون خشک صادراتی

صادرات ترخون خشک

یکی از بهترین سبزیجات خشک که از ایران صادر می شوند ترخون خشک شده است. شهرهای گلباف استان کرمان و اصفهان خاستگاه بهترین ترخون ایران هستند. ترخون در این مناطق سالانه در چند مرحله کشت می شود و پس از جمع آوری محصول، خشکانده می شود.

فروش ترخون خشک اعلا

تولید ترخون خشک اعلای صادراتی در کارخانجات سبزی خشک کنی انجام می شود و این کارخانجات ترخون را بسیار عالی و تمیز خشک می کنند و محصول نهایی شان یک ترخون خشک اعلاست که برای صادرات بسیار مناسب است. این ترخون خشک اعلا به روش های عالی و استاندارد بهداشتی تولید می شود و طی مراحل آزمایشگاهی از نظر میکروارگانیسم های بیماری زا، ایمن و تایید شده است.

فروش ترخون خشک عالی و صادراتی در این وب سایت به فروش می رسد. گروه تاجران سبزی های خشک صادراتی در این وب سایت کار تامین عمده ترخون و سایر سبزیجات خشک را بر عهده دارند و بهترین ترخون خشک را برای صادرات تامین و معرفی می کند.

ترخون خشک فله

صادرات ترخون خشک

برخی از کشورهای مقصد صادرات سبزی های خشک، سبزیجات خشک را از ایران به شکل بسته بندی شده خریداری می کنند اما برخی دیگر از تجار ترجیح می دهند که خرید خود را فله ای انجام دهند. ترخون خشک فله ای از لحاظ قیمتی به صرفه تر از ترخون خشک بسته بندی شده است.

ترخون خشک فله ای صادراتی در دو شکل ارائه می شود. یکی شکل برگی و پفکی است و شکل دیگرش ترخون خشک خرد شده است. ترخون خشک در بسیاری از داروها و غذاها به کار برده می شود.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!