سبزی خشک خورشتی کیلویی

سبزی خشک خورشتی کیلویی در میان انواع سبزی خشک، جایگاه ویژه ای یافته است. سبزی خشک خورشتی ترکیبی از چند نوع سبزی خاص می باشد. سبزی خشک خورشتی در کنار سایر سبزیجات خشک، مانند سبزی آش و پلو، به صورت کیلویی یا بسته بندی شده در بازار به فروش می رسد.

 سبزی خشک خورشتی کیلویی

سبزی خشک خورشتی در نبود سبزی خورشتی تازه می تواند مورد استفاده قرار گیرد و اگر نکات پخت آن به خوبی رعایت شود خورشت را بسیار خوشمزه و خوش رنگ خواهد کرد. بسیاری از رستوران هایی که پخت روزانه خورشت سبزی را در حجم های بالا انجام می دهند از سبزی خشک خورشتی استفاده می کنند زیرا از نظر شرایط نگهداری، آسان تر است و قیمت بهتری نیز نسبت به سبزی تازه دارد.

ترکیبات سبزی خورشتی:

سبزی خورشتی معمولاً شامل اسفناج، شنبلیله، جعفری، گشنیز و تره می باشد. مسلماً سبزی خشک خورشتی از خشک کردن این سبزیجات به دست می آید. در حال حاضر فروش سبزی خشک خورشتی به صورت کیلویی در بازار بسیار رونق یافته است. زیرا نگهداری آن راحت بوده و همواره در دسترس است. سبزی خشک خورشتی را میتوان از بازار سبزی خشک فله به صورت کیلویی و فله خریداری کرد. هرچند نمونه بسته بندی شده این سبزی خشک هم وجود دارد. شایان ذکر است که فروش سبزی خشک خورشتی به صورت بسته بندی شده و فله می تواند در وزن های کیلویی و گرمی به مشتریان ارائه داده شود.

سبزی خشک خورشتی کیلویی

قیمت فروش سبزی خشک در بازار

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم سبزی‌خشک از جنبه های مختلف دارای تنوع است. تنوع در این بازار باعث می‌شود که قیمت فروش این محصولات با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی داشته باشند. کیفیت سبزی خشک خورشتی و تمیز بودن آن در قیمت آن نقش مستقیم دارد.
قیمت فروش انواع سبزی خشک در بازار امروزه از طریق سایت های اینترنتی برای مشتریان عمده قابل دسترسی خواهد بود.

تماس با ما